Elastyczne i mocne

Audi A6 allroad quattro/content/iph/market_pl/blueprint_pl/pol00000/footnotes/jcr:content/par_footnotes_content_d3_670421596

Nadrzędnym założeniem inżynierów pracujących nad najnowszą wersją legendarnego Audi A6 było zerwanie z pojmowaniem tego modelu jako klasycznego kombi. W 2021 roku Audi A6 w odsłonie allroad quattro ma się kojarzyć z niespotykaną dotychczas wszechstronnością. Naszym zdaniem ta odsłona klasyka to strzał w dziesiątkę! Przede wszystkim samochód wyposażony w silnik 3.0 TDI jest piekielnie mocny, dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach. Dodatkowo zastosowana stylistyka kusi miłośników estetyki samochodów terenowych. Natomiast niespotykana dotychczas elastyczność tego modelu sprawia, że ucieszy on również miłośników samochodów sportowych oraz luksusowych. Nowe Audi A6 posiada także niezwykle komfortowe wnętrze, które sprawdzi się w trakcie rodzinnych wycieczek.

 

Nowy model Audi A6 allroad w salonie Audi Centrum Kielce

Dealer Audi Centrum Kielce zaprasza do eksplorowania walorów tej perły niemieckiej motoryzacji! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą salonu samochodowego Audi w Kielcach, gdzie możesz kupić najnowsze Audi A6 allroad.

 

Dowiedz się więcej o Audi A6 allroad quattro

Sprawdź
Skonfiguruj swoje Audi

Skonfiguruj swoje Audi

Skonfiguruj swoje wymarzone Audi

Skonfiguruj swoje Audi

Modele

Skonfiguruj teraz na Audi.pl

Masz pytania? Jesteśmy tu aby Ci pomóc.

Po prostu zadzwoń, a my pomożemy Ci znaleźć Twój wymarzony samochód i przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Skontaktuj się z nami